.:: دوره غیرحضوری کارآفرینی با پهپاد سمپاش ::.

به کارآفرینی علاقمندید و از طرفی طبیعت و طبیعت‌گردی را هم دوست دارید؟! دوست دارید هم سفر کنید و هم با داشتن سرمایه اولیه اندک، درآمد بالایی کسب کنید؟! شما با داشتن یک پهپاد کشاورزی با سرمایه‌ای در حد فقط چند صد میلیون، می‌توانید روزانه حداقل ۶ میلیون تومان درآمد داشته باشید و در سال به درآمدی میلیاردی برسید!

—***—

سمپاشی با پهپاد یک شغل نسبتا جدید بوده که در بیشتر استان‌ها و در تمام طول سال قابل انجام است. شما با یک پهپاد ۱۰ لیتری می‌توانید روزی حداقل ۲۰ هکتار زمین کشاورزی را سمپاشی کنید که هم‌اکنون برای هر هکتار بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان درآمد خواهید داشت. به عبارتی سمپاشی با پهپاد کشاورزی روزانه حداقل ۶ میلیون تومان برای شما درآمد دارد که این عدد می‌تواند به ۱۰ میلیون تومان هم برسد، اما چطور؟

ما یک دوره آموزشی برای شما تهیه کرده‌ایم تا به طور کامل با کسب و کار پهپاد کشاورزی و هزینه‌های آن آشنا شوید و اطلاعاتی از نحوه عملکرد و قطعات مختلف آن به دست آورید. تماشای «دوره آموزش تخصصی آشنایی با پهپادهای کشاورزی» ضمن کسب اطلاعاتی بسیار کاربردی مفید در این خصوص، مقدمات ورود به این حرفه را برای شما فراهم می‌کند.
شما هم می‌توانید پهپاد کشاورزی خود را داشته باشید و در نقاط مختلف کشور به فعالیت و کسب درآمد بپردازید. برای خرید دوره آموزشی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید آنلاین دوره آموزشی تخصصی پهپادهای سمپاش کشاورزی

در این دوره آموزشی مهندس محمد‌ امین آهنگری با مدرک کارشناسی ارشد هوافضا از دانشگاه علم و صنعت که چندین سال در حوزه پهپاد سمپاشی فعالیت داشته و در استان‌های مختلف سراسر کشور فعالیت‌های عملی در زمین‌های بزرگ کشاورزی را انجام داده است، تجربه‌های بسیار مفید خود را در قالب وبیناری حدودا ۲ ساعته در اختیار علاقمندان قرار داده است.

مباحثی که در این وبینار می‌آموزید:

  • کاربردهای مختلف پهپاد در کشاورزی
  • مزایای سمپاشی با پهپاد و توجیه اقتصادی آن
  • انواع پهپادهای سمپاش
  • راه‌اندازی کسب‌وکار با پهپاد سمپاش
  • الزامات، مزایا، معایب و چالش‌ها
  • سمپاشی با پهپاد

همانطور که می‌دانید ایران یک کشور چهار فصل است و صنعت کشاورزی یکی از پایه‌های اقتصادی آن محسوب می‌شود. بنابراین کشاورزان طی تمام فصول سال در حال فعالیت هستند و سالانه میلیون‌ها هکتار زمین کشاورزی در سراسر کشور زیر کشت می‌رود. بدیهی است این زمین‌ها برای داشتن محصولی باکیفیت باید سمپاشی یا محلول‌پاشی شوند.

سمپاشی برای دفع آفات و از بین بردن علف‌های هرز و محلول‌پاشی نیز به صورت کود مایع انجام می‌شود تا گیاهان را تقویت کند. این عملیات‌ها با استفاده از پهپاد کشاورزی قابل انجام هستند و شما با تهیه پهپاد سمپاشی، می‌تواند چنین خدماتی را به کشاورزان سراسر کشور در تمام فصول سال ارائه دهید و از این طریق درآمد کسب کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت تخصصی پایگاه خبری فضایی اسپاش در حوزه پهپاد کشاورزی علاوه بر آشنایی با انواع این پهپادها، از قیمت آن‌ها مطلع شده و خریداری کنید. برای این کار به وبسایت پهپاد کشاورزی اسپاش مراجعه نمایید.