خدمات سم پاشی مزارع با پهپاد

اگر شما هم جزء کشاورزان و باغدارانی هستید که زمین‌های زراعی‌تان را به کمک روش‌های دستی یا با تراکتور سم‌پاشی می‌کنید، در این صفحه برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم. پهپادهای تیم اگرون گزینه مناسبی برای سم‌پاشی مزارع شماست و استفاده از آن‌ها در وقت و هزینه‌های‌تان بسیار صرفه‌‌جویی می‌کند.

.:: چرا سم پاشی با پهپاد ::.

تجربه لذت‌بخش کشاورزی مدرن!

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

افزایش حاشیه سود

سم پاشی با پهپاد برخلاف تراکتور هیچ خسارتی به محصولات شما وارد نمی‌کند.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

صرفه‌جویی در زمان

هر پهپاد می‌تواند روزانه تا 40 هکتار زمین را سم‌پاشی کند.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

کاهش هدررفت سم و آب

برای سم‌پاشی با پهپاد به‌جای صدها لیتر آب، تنها به چند ده لیتر آب نیاز دارید.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

کیفیت بیشتر سم‌پاشی

پهپادها با کنترل دقیق سرعت، دبی و تنظیم ارتفاع، همه‌جای مزرعه را یکنواخت سم‌پاشی می‌کنند.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

استخدام نیروی انسانی کمتر

برای سم‌پاشی صدها هکتار زمین با پهپاد تنها به یک اپراتور و دستیار است.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

حفظ سلامتی کشاورزان

سم‌پاشی با پهپاد تمام خودکار بوده و تماس مستقیم با سم و خطر استنشاق آن صفر است.

سم پاشی با پهباد به صرفه است

به دلیل صرفه‌جویی در زمان، مصرف آب و سم، اجرای دقیق‌تر سم‌پاشی و جلوگیری از تلف‌شدن محصولات کشاورزی، سم‌پاشی با پهپاد نسبت به روش‌های دستی و تراکتور بسیار مقرون به صرفه‌تر است.

پخش ویدیو

کشاورزی مدرن با پهبادهای سمپاشی آگرون

تیم اگرون وابسته به شرکت دانش‌بنیان آریس است. این تیم متشکل از تکنسین‌ها و مهندسان هوافضا و الکترونیک و آشنا به حوزه کشاورزی است. همین ویژگی کم‌نظیر کمک می‌کند همه مشتریان این تیم با خاطری آسوده از محصولات و خدمات این شرکت بهره‌مند شوند. زیرا تیم اگرون، عملیات سم‌پاشی، مونتاژ و تامین قطعات و تعمیرات انواع پهپادهای سم‌پاشی را با بالاترین کیفیت پشتیبانی می‌کند.

.:: ویژگی‌های کم نظیر پهپادهای تیم آگرون ::.

دقت بالا | سرعت زیاد | یکنواختی بیشتر

پاشش خطی

آرایش خطی انژکتورهای پهپاد باعث کوتاه‌ترشدن زمان سم‌پاشی و همپوشانی بیشتر می‌شود. یعنی به همه محصولات به یک نسبت مساوی سم می‌رسد.

حس‌گر تشخیص اتمام سم

با اتمام موجودی مخزن سم، پهپاد برای شارژ مجدد به مبدا باز می‌گردد و پس از پرشدن مخزن، پرنده دقیقا از محلی که کار را رها کرده بود، سم‌پاشی را ادامه می‌دهد.

کنترل دِبی، سرعت و ارتفاع​

متناسب با ویژگی‌های محصول و زمین زراعی، دبی پاشش سم و ارتفاع، سرعت و الگوی پرواز پهپاد تنظیم می‌شود تا سم‌پاشی با کیفیت مطلوب انجام شود.

.:: چرا بهتر است به تیم آگرون اعتماد کنید؟ ::.

تخصص و تجربه‌های منحصر به‌فرد

بهترین ابزارها زمانی کارایی دارند که توسط متخصصانی خبره و آشنا به کار استفاده شوند. تمام اعضای تیم اگرون تجربه سم‌پاشی موفق هزاران هکتار زمین کشاورزی را با پهپاد در چندین استان کشور در کارنامه‌شان دارند.

حضور اپراتور – تکنسین

افرادی که به‌عنوان خلبان پهپادهای سم‌پاشی به مزارع اعزام می‌شوند، تنها یک اپراتور نیستند. بلکه تکنسین‌های متخصصی هستند که با امکانات و لوازم یدکی کامل به مکان پروژه اعزام می‌شوند. پس آن‌ها به راحتی می‌توانند مسائل پیش‌آمده در حین عملیات را در مکان پروژه حل کنند؛ و پروژه برای زمان طولانی متوقف نمی‌شود.

طراحی الگوهای بهینه پروازی

سرعت و کیفیت کار سم‌پاشی با پهپاد به نحوه طراحی الگوهای پروازی بسیار وابسته است. اعضای اعزامی از طرف تیم ما با توجه به شرایط زمین، نوع محصول و وضعیت اقلیم منطقه، سطح، ارتفاع و الگوی پروازی مناسب را برای پهپاد سم‌پاش طراحی می‌کنند تا در وقت و هزینه‌های شما به میزان قابل توجهی صرفه‌جویی شود.

اجرای دموی سم‌پاشی رایگان

برای آن‌که کیفیت سم‌پاشی را تضمین کنیم، قبل از انعقاد قرارداد، یک هکتار از زمین و مزارع شما را کاملا رایگان با پهپاد سم‌پاشی کرده و در صورت رضایت از کیفیت عملیات، قرارداد را منعقد و پروژه را آغاز می‌کنیم.

قیمت‌گذاری منعطف برای هر مساحت

سم‌پاشی با پهپاد اصولا برای مزارعی با مساحت‌ بالای ۱۰0 هکتار بسیار مقرون به صرفه‌تر است. اما اگر مساحت مزارع و باغ‌های شما کمتر از این مقدار است، قیمت‌گذاری منعطف ما به شما کمک می‌کند تا بتوانید از این خدمات با مناسب‌ترین هزینه بهره‌مند شوید.

مشاوره و انتخاب سم مناسب با هزینه کمتر

ما معمولا تهیه سم را بر عهده کشاورز می‌گذاریم. اما در صورت نیاز می‌توانیم برای تهیه سم مناسب با قیمت کمتر و کیفیت بهتر به شما مشاوره رایگان دهیم.

برای دریافت مشاوره رایگان خدمات سم‌پاشی با پهپاد با شماره 09123776393 تماس گرفته یا به آن پیام دهید؛ کارشناسان ما در کمتر از 12 ساعت با شما ارتباط می‌گیرند.

.:: سوالات متداول ::.

عواملی همچون وسعت، شیب و موقعیت جغرافیایی زمین، نوع محصول و فشردگی آن و همچنین میزان موانع موجود در زمین.

اگر شما صاحب زمین‌های کشاورزی با مساحت کمتر از 50 هکتار هستید یا در یک سال تنها چند نوبت کشت دارید، اجاره پهپاد برای شما با صرفه‌تر است. اما اگر مساحت زمین‌های شما از 50 هکتار بیشتر است و نوبت‌های کشت متعددی دارید، خرید پهپاد در میان‌مدت مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

عدم وجود بارندگی و رطوبت کم هوا در روز سم‌پاشی و نیز سرعت باد باید کمتر از ۱ کیلومتر بر ساعت باشد.

سم‌پاشی همه محصولات زراعی اعم از گندم، جو، ذرت، صیفی‌جات و درخچه‌هایی با ارتفاع کمتر از 2 متر به راحتی با پهپاد امکان‌پذیر است. اگرچه برخی محصولات را به دلیل فشردگی زیاد نمی‌توان با کیفیت مناسب سم‌پاشی کرد.

امکان سم‌پاشی با پهپادهای دیجیتال ایگل برای انواع زمین‌ها با شیب‌های متفاوت وجود دارد. در حالی‌که در روش‌های دستی و با تراکتور نمی‌توانید زمین‌هایی را با شیب بیشتر 10 درجه سم‌پاشی کنید.