.:: قوانین و مقررات ::.

کاربر گرامی

سایت تیم اگرون از قوانین و مقررات زیر پیروی می‌کند و از شما می‌خواهیم پیش از استفاده از سایت موارد زیر را مطالعه کنید. هرگونه فعالیت شما در این سایت به منزله پذیرش این قوانین است.

۱) محتوای صفحه قوانین سایت تیم اگرون را به‌صورت دوره‌ای بازبینی کنید. زیرا ممکن است محتوای آن را بنا به ضرورت‌هایی تغییر دهیم.

۲) ما در سایت تیم اگرون در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنیم و کل تیم پشتیبانی سایت و کاربران ملزم به رعایت آن هستند. این قوانین در برگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه می‌شود.

۳) تمام محتواهای سایت تیم اگرون با نظارت کامل آریس تولید شده‌اند.

۴) در سایت تیم اگرون مقالات رایگان متعددی منتشر شده‌اند که برای استفاده از آن‌ها نیازی به عضویت در سایت ندارید. اما برای سفارش محصولات از فروشگاه سایت، برای پشتیبانی فروش و فنی، لازم است عضو سایت شوید.

۵) بازنشر محتواهای سایت تیم اگرون به‌صورت رایگان و با ذکر منبع (همراه با لینک به منبع اصلی) بلامانع است.

۶) برای بازنشر کل یا بخشی از محتواهای سایت تیم اگرون (به‌صورت رایگان یا پولی) در قالب‌ کتاب، ویدیو، صوت، اینفوگرافیک و غیره، به اجازه‌نامه مکتوب از طرف مدیر سایت نیاز دارید. برای این کار با ایمیل info@agronteam.ir مکاتبه کنید.

۷) ما از طریق راه‌های تماس موجود در صفحه درباره ما پاسخگوی پرسش‌های احتمالی شما برای سم‌پاشی مزارع کشاورزی هستیم. از این‌که محتواهای غیرمرتبط برای ما ارسال نمی‌کنید، از شما سپاسگزاریم.

8) لطفا در مکاتبات و ارسال نظرات در سایت، از زبان و رسم‌الخط فارسی استفاده کنید.

9) لطفا در پیام‌های ارسالی به سایر کاربران در بخش نظرات سایت تیم اگرون، هنجارهای فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و از به‌کاربردن کلمات و عبارات نامناسب خودداری کنید. مدیریت سایت از انتشار نظراتی که شامل محتوای توهین‌آمیز به شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، اقوام، ادیان و غیره است، جلوگیری کرده و در صورت لزوم دسترسی کاربر خاطی به سایت را محدود می‌کند.

10) تمامی نظرات کاربران به صورت عمومی و بدون هیچ فیلترینگی در سایت تیم اگرون منتشر می‌شود؛ به جز در مواردی که در بند نهم به آن اشاره کردیم. از این رو از ارائه هرگونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که مایل به انتشار آن‌ها نیستید، جدا خودداری کنید. مدیریت سایت هزارمدیر در این خصوص از خود سلب مسئولیت می‌کند.

11) تحلیل‌ها، نظرات و نوشته‌های کاربران، نظر شخصی آن‌ها بوده و سایت تیم اگرون مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

12) ایمیل و شماره موبایلی که هنگام استفاده از برخی خدمات سایت در اختیار ما قرار می‌دهید، کاملا محرمانه است و ما به هیچ عنوان آن‌ها را افشا نمی‌کنیم.

13) تیم اگرون مجاز است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می‌کنیم که استفاده پیوسته از این وب‌سایت، نشانه موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه‌های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه‌های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

 

تیم اگرون – وابسته به شرکت آریس